Blachy ocynkowane AISI SGHC, walcowane na zimno, ocynkowane blachy stalowe JIS
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Aisi Gi Cold Rolled gorąco zanurzone Spcc DX51D ocynkowana stalowa płyta z zapasem | Stopień:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Cynkowanie:: | Z30-275g | blaszka:: | Duże Średnie Małe Zero |
| Próbka:: | Dostępne | Okres handlu:: | EXW FOB CIF CFR |
| Podkreślić |
blachy ocynkowane sghc,blacha stalowa ocynkowana walcowana na zimno jis,blachy ocynkowane aisi |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | AISI Gi Walcowane na zimno, zanurzone na gorąco, SPCC Dx51d Ocynkowana blacha stalowa z magazynu |
| Gatunek | SGCC /GX51D |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, dziurkowanie, cięcie, gięcie |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszki |
| Powłoka cynkowa | Z30-275g |
| Spangle | Duży, średni, mały, zero |
| Próbka | Dostępne |
| Warunki handlowe | EXW FOB CIF CFR |
Pomimo swojej trwałości i odporności na korozję, powłoki ocynkowane nadal podlegają odpryskiwaniu, pękaniu i podobnym uszkodzeniom. Używanie ich na słupkach przeznaczonych do ochrony witryn sklepowych przed uszkodzeniami pojazdów może oznaczać wiele wgnieceń, zadrapań i odprysków.
Ocynkowanie ogniowe samo w sobie jest długotrwałym, opłacalnym sposobem ochrony przed korozją. Jednak stal ocynkowaną można malować z następujących powodów: dodanie koloru dla celów estetycznych, kamuflażu lub bezpieczeństwa oraz w celu zwiększenia ekonomicznej żywotności konstrukcji.
| Nazwa produktu | Dekoracyjna, walcowana na gorąco i na zimno blacha stalowa ocynkowana o grubości 2 mm 4 mm |
|---|---|
| Standard | JIS AS EN ASTM |
| Gatunek |
Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Powłoka cynkowa | 30-275g/m2 |
| Grubość | 0,125 mm do 3,5 mm lub dostosowana |
| Szerokość | 600-2000 mm lub dostosowana |
| Waga cewki | 3 tony do 6 ton |
| ID cewki | 508 mm lub 610 mm |
| Obróbka powierzchni | Unoil, suche, pasywowane chromianem, pasywowane bez chromianu |
| Spangle | Regularny Spangle, Minimalny Spangle, Duży Spangle, Zero Spangle |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie z obsługą posprzedażną
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne można zrealizować w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
AISI SGHC Ocynkowane blachy żelazne walcowane na zimno Blacha stalowa ocynkowana JIS Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu AISI Gi Walcowane na zimno, zanurzone na gorąco, SPCC Dx51d Ocynkowana blacha stalowa z magazynu Gatunek SGCC /GX51D Usługa przetwarzania Spawanie, dziurkowanie, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.