GB Kwadratowa cewka elektrolityczna z blachy ocynowanej Części maszyn Blacha stalowa
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Extra twarda elektrolityczna blaszka dla części maszynowych | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
GB Elektrolityczna cewka z cytryny,Kwadratowa cewka elektrolityczna z blachy ocynowanej ODM,Części maszyn blacha stalowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Bardzo twarda blacha elektrolityczna do części maszyn |
| Materiał: | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni: | B(Jasne) R(Kamień) S(Srebrne) |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszki i pudełka |
| Grubość: | 0.15-0.50mm |
| Kształt: | Kwadratowy, prostokątny |
| Standard: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość: | T1-T5, DR9, DR8 |
Bardzo twarda blacha elektrolityczna do części maszyn
Blacha oferuje kilka unikalnych właściwości, które sprawiają, że jest preferowanym materiałem do pakowania:
- Odporność na korozję: Warstwa cyny chroni stal przed rdzą i reakcjami chemicznymi.
- Wytrzymałość i formowalność: Można ją formować w różne pojemniki bez utraty integralności strukturalnej.
- Ochrona barierowa: Zapobiega psuciu się żywności i napojów przez tlen i wilgoć.
- Możliwość recyklingu: Blacha jest w 100% nadająca się do recyklingu bez utraty jakości, wspierając działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Apel estetyczny: Jej błyszcząca powierzchnia pozwala na wysokiej jakości druk i branding.
Te zalety sprawiają, że blacha jest niezbędna w takich branżach jak spożywcza, kosmetyczna i chemiczna.
| Grubość | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Szerokość | 200mm-1250mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Jasne, lakierowane na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki na żywność, puszki na herbatę i inne puszki |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
(1) Najwyższa jakość i rozsądna cena
(2) Szerokie, doskonałe doświadczenia z obsługą posprzedażną
(3) Każdy proces będzie sprawdzany przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
(4) Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
(5) Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu jednego tygodnia
(6) Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
GB Kwadratowa Cewka Blachy Elektrolitycznej Części Maszyn Blacha Stalowa Specyfikacje Produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: Bardzo twarda blacha elektrolityczna do części maszyn Materiał: SPCC, MR Wykończenie powierzchni: B(Jasne) R(Kamień) S(Srebrne) Zastosowanie: Opakowania metalowe, puszki na ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.