GB قطعات ماشين آلات قطعات قطعات فولادی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | پلاک الکترولیتی سخت اضافی برای قطعات ماشین آلات | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
GB سیم پیچ الکترولیتی از لاستیک,کپسول الکترولیتی مربع از لاستیک ODM,ماشین آلات قطعات ورق استیل قلع,Square electrolytic tinplate coil ODM,Machinery Parts tin steel sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول: | ورق قلع الکترولیتی فوق سخت برای قطعات ماشین آلات |
| جنس: | SPCC, MR |
| پایان سطح: | B (براق) R (سنگی) S (نقره ای) |
| کاربرد: | بسته بندی فلزی، قوطی مواد غذایی، قوطی رنگ شده، جعبه قلع |
| ضخامت: | 0.15-0.50 میلی متر |
| شکل: | مربع، مستطیل |
| استاندارد: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی: | T1-T5, DR9, DR8 |
ورق قلع الکترولیتی فوق سخت برای قطعات ماشین آلات
ورق قلعچندین ویژگی منحصر به فرد ارائه می دهد که آن را به یک ماده ترجیحی برای بسته بندی تبدیل می کند:
- مقاومت در برابر خوردگی: لایه قلع از فولاد زیرین در برابر زنگ زدگی و واکنش های شیمیایی محافظت می کند.
- استحکام و شکل پذیری: می توان آن را به اشکال مختلفی از ظروف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری درآورد.
- محافظت از مانع: از فاسد شدن مواد غذایی و نوشیدنی ها توسط اکسیژن و رطوبت جلوگیری می کند.
- قابلیت بازیافت: ورق قلع 100٪ قابل بازیافت است بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهد و از تلاش های پایداری حمایت می کند.
- جذابیت زیبایی شناختی: سطح براق آن امکان چاپ و برندسازی با کیفیت بالا را فراهم می کند.
این مزایا ورق قلع را در صنایعی مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی ضروری می کند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، براق، لاک طلایی |
| کاربرد | قوطی های شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگری |
| بسته بندی | بسته بندی صادراتی استاندارد |
(1) کیفیت عالی و قیمت مناسب
(2) تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
(3) هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
(4) تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
(5) سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
(6) نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
GB Square Electrolytic Tinplate Coil Machinery Parts Tin Steel Sheet مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصول: ورق قلع الکترولیتی فوق سخت برای قطعات ماشین آلات جنس: SPCC, MR پایان سطح: B (براق) R (سنگی) S (نقره ای) کاربرد: بسته بندی فلزی، قوطی مواد غذایی، قوطی رنگ شده، جعبه قلع ضخامت: 0.15-0.50 میلی متر ش...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.