Voedingsmiddelenkwaliteit met een tincoated-staalplaat EN10202 Aerosolcontainer
Productdetails
| Productnaam:: | Voedingsmiddelenkwaliteit met een tincoated-staalplaat EN10202 voor aerosolen en containers | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Staalplaat met tincoating voor levensmiddelen,Met staal bekleed plaat EN10202,Aerosol tinplaatplaat van metaal |
||
Productomschrijving
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Food-Grade Blik-Gecoate Stalen Plaat EN10202 voor Aerosol & Container |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking: | B(Helder) R(Steen) S(Zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde blikken, Blikken |
| Dikte: | 0.15-0.50mm |
| Vorm: | Vierkant, Rechthoekige vorm |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
Food-Grade Blik-Gecoate Stalen Plaat EN10202 voor Aerosol & Container
Blik biedt verschillende unieke eigenschappen die het een voorkeursmateriaal maken voor verpakkingen:
- Corrosiebestendigheid: De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en Vormbaarheid: Het kan in verschillende containers worden gevormd zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming: Voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid: Blik is 100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, wat duurzaamheidsinspanningen ondersteunt.
- Esthetische aantrekkingskracht: Het glanzende oppervlak maakt hoogwaardig printen en branding mogelijk.
Deze voordelen maken blik onmisbaar in industrieën zoals voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Als eis van de klant of spoel |
| Hardheid | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Tin coating | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Tin Coating gewicht | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afwerking | Steen, Helder, goud gelakt |
| Toepassing | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en alle andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC die de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan in één week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt als uw vereisten
Producthoogtepunten
Food Grade Blik Gecoate Stalen Plaat EN10202 Aerosol Container Blik Plaat Metaal Product specificaties Kenmerk Waarde Productnaam: Food-Grade Blik-Gecoate Stalen Plaat EN10202 voor Aerosol & Container Materiaal: SPCC, MR Oppervlakte afwerking: B(Helder) R(Steen) S(Zilver) Gebruik: Metalen verpakking...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.