Dx54D 0,5 mm - 2,0 mm Galvalume Çelik Bobin Az100 Jual Bobin Galvalume Aluzink kaplanmış
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | DX54D 0.5-2.0mm AZ 100 KS GL GALVALUM | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Arka kaplama kalınlığı: | 5-20μm | Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Genişliği: | 600 mm 1500 mm |
| Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı | Uygulama: | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
| Vurgulamak |
Dx54D 0.5mm Galvalume Çelik Bobin,2.0mm Galvalume Çelik Bobin,Az100 sold coil galvalume |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Dx54D 0.5-2.0mm Az 100 Ks Gl Galvalume Aluzink kaplı Alüminyum-Zenk Alaşımlı Beden Panelleri |
|---|---|
| Temel malzeme | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
| Arka kaplama kalınlığı | 5-20μm |
| Kaplama Tipi | % 55 Alüminyum-Zenk Alaşımı (Galvalume) |
| İşleme hizmeti: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama |
| Yüzey Tedavisi: | Kaplı |
| Standart: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Genişliği | 600 mm 1500 mm |
| Yüzey Dönüşümü | Yumuşak, Spangle, Çizilmiş |
| Uygulama | Çatı levhaları, Ev Elektrik Aygıtları |
Galvalume Steel Coil, benzersiz bir kaplama ile kaplanmış yüksek performanslı bir çelik ürünüdür.% 55 alüminyum-zink alaşımı (% 55 Al-Zn), olağanüstükorozyon direnci, ısı yansıtıcılığı ve dayanıklılıkBu kaplama2-4 kat daha iyi korumaGeleneksel galvanizli çelikten daha iyi, bu da sert ortamlar ve uzun süreli açık hava kullanımı için idealdir.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Kaplama Tipi | % 55 Alüminyum-Zenk Alaşımı (Galvalume) |
| Temel malzeme | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
| Kaplama ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Kalınlığı | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişliği | 600 mm - 1500 mm |
| Yüzey Dönüşümü | Yumuşak, Spangle, Çizilmiş |
| Temperatör | T1-T5 (Yumuşak'tan sert'e) |
| Kullanılabilir Kaplamalar | PE (Polyester), PVDF, SMP (daha iyi hava koşullarına dayanıklılık için) |
A: Galvalume% 55 Al-Zn kaplama, daha iyi korozyon direnci sunarken galvanizli çelik kullanır% 100 çinko.
A: Evet!önceden boyanmış kaplamalar (PPGI/PPGL)Daha fazla dayanıklılık ve renk seçenekleri için.
A: Genellikle20-30 yıl, çevreye ve kaplama kalınlığına bağlı olarak.
A: Evet, ancak uygun teknikler gerektirir (zink-alüminyum dumanlarının havalandırmaya ihtiyacı vardır).
Ürün Özellikleri
Dx54D 0,5 mm - 2,0 mm Galvalume Çelik Bobin Az100 Jual Bobin Galvalume Aluzink kaplanmış Ürün Özellikleri Ürün Adı: Dx54D 0.5-2.0mm Az 100 Ks Gl Galvalume Aluzink kaplı Alüminyum-Zenk Alaşımlı Beden Panelleri Temel malzeme Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) Arka kaplama kalınlığı 5-20μm Kaplama ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.