DX51 Sıcak Diplenmiş Galvanizli Çelik Bobin 6.00mm Soğuk Dökme SPCC Çelik Bobin
Ürün Detayları
| Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G | Ürün Adı:: | DX51 Sıcak Dalgalı Galvanizli Çelik Bobin Soğuk Haddelenmiş SPCC Çelik Bobin |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
galvanizli çelik bobin 6.00mm,Sıcak daldırılmış galvanizli çelik sarmal,Soğuk olarak yuvarlanmış spcc çelik bobin |
||
Ürün Tanımı
| Ticari marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
|---|---|
| Genişliği | 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) |
| Kalınlığı | 0.12-6.00mm veya müşteri talebi |
| Kaplama Türü | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama | 30-275 g/m2 |
| Yüzey Yapısı | Normal spangle kaplama (NS), minimize spangle kaplama (MS), spangle-free (FS) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplı çelik levha dış ambalaj, yan koruyucu plaka, yedi çelik kemerle sarılmış veya müşterinin talebine göre |
| İhracat Pazarı | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika |
Galvanizli çelik bobin, sıcak daldırma galvanizleme işlemleri yoluyla uygulanan koruyucu çinko kaplamalı çelik bobini temel malzeme olarak kullanır.Bu çinko tabakası, çelik dayanıklılığını korurken mükemmel korozyon direnci sağlar.
- Estetik:Parlak metalik bitirme, ürün görünümünü iyileştirir.
- Korozyona direnci:Çinko tabakası, çelikleri nemden ve çevreye maruz kalmaktan koruyan kurban anodu rolünü oynar
- İşleme Performansı:Tasarım özelliklerine göre kesmek, bükmek ve şekillendirmek için mükemmel şekillendirilebilirlik
- İnşaat:Çatı, duvar panelleri ve yapısal bileşenler için idealdir
- Makine Üretimi:Ekipman ve endüstriyel bileşenler için koruyucu kabuk
| Sınıf | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH serileri veya özel özellikler |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişliği | 600mm-1500mm (özelleştirilebilir) |
| Yüzey Tedavisi | Passifleşme, Yağlama, Laklılık, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Bobin Ağırlığı | Bobin başına 2-15 ton |
| Başvurular | Yapı yapısı, çelik ızgara, alet ve endüstriyel bileşenler |

Biz profesyonel bir üreticisiz. Çelik ve alüminyum ürünlerinde uzmanlaşmışız.
- Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler
- Kapsamlı satış sonrası hizmetle ilgili geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Emniyetli nakliyeyi sağlayan profesyonel ambalaj ekipleri
- Deneme siparişleri için hızlı dönüş (bir hafta içinde)
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
1000 $'a kadar siparişler: %100 avans ödemesi. 1000 $'dan fazla siparişler: %30 T/T avansı, BL kopyasında veya LC'de bakiye.
Doğrudan üreticiler olarak, aracı maliyetleri olmadan çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
Standard teslimat, depozitonun alınmasından sonra 5 gün içinde, tüm ürünler sadece kalite denetimini geçtikten sonra gönderilir.
Ürün Özellikleri
DX51 Sıcak Diplenmiş Galvanizli Çelik Bobin Soğuk Dökme SPCC Çelik Bobin Ürün Özellikleri Ticari marka DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Genişliği 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) Kalınlığı 0.12-6.00mm veya m...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.