3.0mm AZ120 Önçe Boyanmış Galvalum Çelik Bobin Yapı Cepheleri Önce Boyanmış Aluzink Bobin
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Bina cepheleri için hazırlanmış aluzinc bobin AZ120 | Malzeme:: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Notlar:: | AZ40-AZ160 | Kalınlık:: | 0.3-3.0mm |
| Başvurular: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar | Yüzey:: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
| Vurgulamak |
az120 önceden boyanmış galvalum çelik sarmal,bina cepheleri önceden boyanmış aluzink sarmal,ön boyanmış galvalum çelik bobinli bina cepheleri |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Bina Cepheleri için Ön Boyalı Aluzinc Rulo AZ120 |
|---|---|
| Malzeme: | %55 Al-Zn alaşımlı kaplamalı çelik (Aluzinc) |
| Kaliteler: | AZ40-AZ160 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
| Uygulamalar: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar |
| Yüzey: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
Ön Boyalı Galvalume çelik rulo, korozyon direncini birleştiren yüksek performanslı bir kaplamalı çelik üründür.Galvalume ( %55 alüminyum, %43.4 çinko ve %1.6 silikon kaplama) önceden uygulanmış renkli bir boya katmanı ile. Bu çift katmanlı koruma, dayanıklılığın ve estetiğin önemli olduğu çatı kaplama, kaplama ve endüstriyel uygulamalar için ideal hale getirir.
ön boyama süreci imalat öncesinde Galvalume alt tabakasına bir astar ve üst kat (tipik olarak polyester, PVDF veya silikon modifiye polyester) uygulanmasını içerir. Bu, düzgün kaplama yapışması, canlı renkler ve gelişmiş hava direnci sağlar. Ön boyalı Galvalume çelik, uzun ömürlülüğü, düşük bakımı ve tasarım esnekliği nedeniyle inşaat, otomotiv parçaları ve cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Ürün Adı | Ön Boyalı galvanizli çelik rulo |
|---|---|
| Malzeme | %55 Al-Zn alaşımlı kaplamalı çelik (Aluzinc) |
| Ödeme Koşulu | %30 T/T depozito olarak, %70 bakiye |
| Yüzey İşlemi | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Kaliteler | AZ40-AZ160 |
| Rulo Ağırlığı | 3-8 Ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Genişlik | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşterinin örneğine göre |
| Uzunluk | Rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Paketleme detayları | Su geçirmez kağıt+plastik film+demir ambalaj+bağlama veya müşterilerin isteğine göre |
| Teslim süresi | Depozitoyu aldıktan sonra 15-25 gün |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem, her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
3.0mm AZ120 Ön Boyalı Galvalume Çelik Rulo Bina Cepheleri Ön Boyalı Aluzinc Rulo Ürün Özellikleri Ürün Adı: Bina Cepheleri için Ön Boyalı Aluzinc Rulo AZ120 Malzeme: %55 Al-Zn alaşımlı kaplamalı çelik (Aluzinc) Kaliteler: AZ40-AZ160 Kalınlık: 0.3-3.0mm Uygulamalar: Çatı kaplama, duvar panelleri, end...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.