3.0mm AZ120 Προχρωματισμένο Galvalume Steel Coil Φατσαδίες κτιρίων Προχρωματισμένο Aluzinc Coil
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Προβαμμένο Πηνίο Aluzinc AZ120 για Προσόψεις Κτιρίων | Υλικό:: | Χάλυβας επικαλυμμένος με κράμα Al-Zn 55% (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Βαθμοί:: | ΑZ40-AZ160 | Δάχος:: | 0.3-3.0mm |
| Εφαρμογές: | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια | Επιφάνεια:: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
| Επισημαίνω |
AZ120 προβερνικωμένη Galvalume σπείρα χάλυβα,Προφανές κτίριο με προχρωματισμένη περιστροφή αλουζίνου,Προχρωματισμένες προσόψεις κτιρίων με σπείρα από χάλυβα galvalume |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία προϊόντων: | Προχρωματισμένη περιστροφή αλουζίνου AZ120 για προσόψεις κτιρίων |
|---|---|
| Υλικό: | 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) |
| Αξιολογίες: | ΑZ40-AZ160 |
| Δάχος: | 0.3-3.0mm |
| Εφαρμογές: | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια |
| Επιφάνεια: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
Προχρωματισμένη τροχιά από χάλυβα Galvalumeείναι ένα προϊόν υψηλής απόδοσης επικάλυψης χάλυβα που συνδυάζει την αντοχή στη διάβρωση τουΓκαλβάλουμ (55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρο και 1,6% κάλυψη από πυρίτιο)Αυτή η διπλά προστασία το καθιστά ιδανικό για στέγες, επένδυση και βιομηχανικές εφαρμογές όπου η αντοχή και η αισθητική είναι απαραίτητες.
Ηδιαδικασία προχρωματισμούπεριλαμβάνει την εφαρμογή μιας βάσης και επικάλυψης (συνήθως πολυεστέρα, PVDF ή πολυεστέρα τροποποιημένου με σιλικόνη) στο υπόστρωμα Galvalume πριν από την κατασκευή.ζωντανά χρώματαΟ προχρωματισμένος χάλυβας Galvalume χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή, στα εξαρτήματα αυτοκινήτων και στις συσκευές λόγω της μακροζωίας, της χαμηλής συντήρησης και της ευελιξίας του σχεδιασμού.
| Ονομασία των προϊόντων | Προχρωματισμένα καλωδιωμένα σπείρα από χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) |
| Προθεσμία πληρωμής | 30% T/T ως προκαταβολή, 70% υπόλοιπο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Αξιολογίες | ΑZ40-AZ160 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Διάμετρο | 800 έως 1250 mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Διάρκεια | Στρογγυλοειδής ή κατά το αίτημα του πελάτη |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί+πλαστική ταινία+σίδηρο συσκευασίας+συνδέσεις ή ανάλογα με το αίτημα του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
3.0mm AZ120 Προχρωματισμένο Galvalume Steel Coil Φατσαδίες κτιρίων Προχρωματισμένο Aluzinc Coil Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία προϊόντων: Προχρωματισμένη περιστροφή αλουζίνου AZ120 για προσόψεις κτιρίων Υλικό: 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) Αξιολογίες: ΑZ40-AZ160 Δάχος: 0.3-3.0mm ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.