Uns 201 202 Stal nierdzewna w kręgu austenityczna 409 410 Ferrytyczna 304l Stal nierdzewna w kręgu
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Najlepsza cena UNS 201 202 304 304L 316 316L 309 409 410 Cewka ze stali nierdzewnej | Standard: | Jis, Astm, as, en, gb |
|---|---|---|---|
| Klasa: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. | Kategoria: | Austenityczne, ferrytyczne, martenzytyczne, duplex, walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Obsługa powierzchni: | Szczotkowane, lustrzane, piaskowane, wytłaczane, tytanowe itp. | Metoda pakowania: | Wodoodporna papierowa drewniana paleta paletowa itp. |
| Powierzchnia: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K itd. | ||
| Podkreślić |
Uns 201 Stal nierdzewna w kręgu,202 blacha walcowana na gorąco austenityczna,Ferrytyczna 304l stal nierdzewna w kręgu |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Najlepsza cena UNS 201 202 304 304L 316 316L 309 409 410 Węzeł ze stali nierdzewnej |
| Standardowy | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Klasa | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. |
| Kategoria | Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych lub z tworzyw sztucznych |
| Obsługa powierzchni | Szczotkowane, lusterkowane, piaskowane, wygrawerowane, pokryte tytanem itp. |
| Metoda pakowania | Papier wodoodporny, pallety drewniane, pudełka drewniana itp. |
| Powierzchnia | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K itp. |
| Nazwa produktu | Węzeł/warstwę/platę/pas; Węzeł/warstwę/platę/pas ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 0.1-3.0 mm (cewka); 3.0-50 mm (płytka) |
| Szerokość | 100-2000 mm |
Najważniejsze cechy produktu
Najlepsza cena UNS 201 202 304 304L 316 316L 309 409 410 Węzeł ze stali nierdzewnej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Najlepsza cena UNS 201 202 304 304L 316 316L 309 409 410 Węzeł ze stali nierdzewnej Standardowy JIS, ASTM, AS, EN, GB Klasa 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.