Płytki cynowe Metal JIS G3303 Elektrolityczny 0,18 mm - 0,8 mm Materiał płytki cynowej
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Tinplate Arkusz stalowy JIS G3303 elektrolityczna cyna pokryta 0,18 mm-0,8 mm | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
Płyty cynowe metalowe,0Materiał płyty cynowej o średnicy 0,8 mm |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płytka stalowa z cyny JIS G3303 Elektrolityczna cyna powlekana 0,18 mm-0,8 mm |
| Materiał | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Użycie | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Gęstość | 00,15-0,50 mm |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
Płytka stalowa z cyny JIS G3303 Elektrolityczna cyna powlekana 0,18 mm-0,8 mmposiada kilka unikalnych właściwości, które czynią go preferowanym materiałem do opakowań:
- Odporność na korozję:Warstwa cyny chroni podłoże stali przed rdzą i reakcjami chemicznymi.
- Wytrzymałość i możliwość formowania:Można go ukształtować w różne pojemniki bez utraty integralności strukturalnej.
- Ochrona barierowa:Zabrania tlenowi i wilgoci zepsucia żywności i napojów.
- Możliwość recyklingu:Płyty cynowe są w 100% podlegające recyklingowi bez utraty jakości, co wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Odwołanie estetyczne:Jego błyszcząca powierzchnia umożliwia wysokiej jakości drukowanie i znakowanie.
Te zalety sprawiają, że płytka stalowa jest niezbędna w takich gałęziach przemysłu, jak żywność, kosmetyki i chemikalia.
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Pozostałe | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pudełka chemiczne, puszki spożywcze, puszki herbatne i wszelkie inne puszki |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
(1) Doskonała jakość i rozsądna cena
(2) Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
(3) Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny system kontroli jakości, który zapewnia jakość każdego produktu
(4) Profesjonalne zespoły pakowania, które dbają o bezpieczeństwo każdego opakowania
(5) Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu jednego tygodnia
(6) Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Płytki cynowe Metal JIS G3303 Elektrolityczny 0,18 mm - 0,8 mm Materiał płytki cynowej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Płytka stalowa z cyny JIS G3303 Elektrolityczna cyna powlekana 0,18 mm-0,8 mm Materiał SPCC, MR Wykończenie powierzchni B (Bright) R (Stone) S (Silver) Użycie ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.