Λευκοσιδηρος JIS G3303 Ηλεκτρολυτικός 0.18mm - 0.8mm Λευκοσιδηρος
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Χάλυβα από χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλο JIS G3303 Ηλεκτρολυτικό χαλύβδινο χάλυβα επικαλυμμένο 0,18 mm-0 | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
λευκοσιδηρος jis,0.8mm λευκοσιδηρος,λευκοσιδηρος jis g3303 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Λαμαρίνα από Λευκοσίδηρο JIS G3303 Ηλεκτρολυτική Επικάλυψη Κασσίτερου 0.18mm-0.8mm |
| Υλικό | SPCC, MR |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | B(Bright) R(Stone) S(Silver) |
| Χρήση | Μεταλλικές Συσκευασίες, Κονσέρβες, Βαμμένα Δοχεία, Δοχεία από Λευκοσίδηρο |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο, Ορθογώνιο Σχήμα |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
Λαμαρίνα από Λευκοσίδηρο JIS G3303 Ηλεκτρολυτική Επικάλυψη Κασσίτερου 0.18mm-0.8mmπροσφέρει αρκετές μοναδικές ιδιότητες που το καθιστούν ένα προτιμώμενο υλικό για συσκευασία:
- Αντοχή στη Διάβρωση: Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον χάλυβα από τη σκουριά και τις χημικές αντιδράσεις.
- Αντοχή και Διαμόρφωση: Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει την δομική του ακεραιότητα.
- Προστασία Φραγμού: Εμποδίζει το οξυγόνο και την υγρασία από το να αλλοιώσουν τρόφιμα και ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα: Ο λευκοσίδηρος είναι 100% ανακυκλώσιμος χωρίς να χάνει την ποιότητά του, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική Έλξη: Η γυαλιστερή του επιφάνεια επιτρέπει την υψηλής ποιότητας εκτύπωση και επωνυμία.
Αυτά τα πλεονεκτήματα καθιστούν τον λευκοσίδηρο απαραίτητο σε βιομηχανίες όπως τα τρόφιμα, τα καλλυντικά και τα χημικά.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση του πελάτη ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Επικάλυψη Κασσίτερου | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Βάρος Επικάλυψης Κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Stone, Bright, gold lacquered |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, κονσέρβες, δοχεία τσαγιού και οποιαδήποτε άλλα δοχεία |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
(1) Πρώτης ποιότητας και λογική τιμή
(2) Μεγάλη εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
(3) Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
(4) Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
(5) Δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
(6) Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Λαμαρίνα από Λευκοσίδηρο JIS G3303 Ηλεκτρολυτική 0.18mm - 0.8mm Υλικό Λευκοσίδηρου Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος Λαμαρίνα από Λευκοσίδηρο JIS G3303 Ηλεκτρολυτική Επικάλυψη Κασσίτερου 0.18mm-0.8mm Υλικό SPCC, MR Φινίρισμα Επιφάνειας B(Bright) R(Stone) S(Silver) Χρήση Μετα...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.