Blacha stalowa ocynowana odporna na korozję ASTM A623 0,5MM Puszki do napojów Blacha stalowa ocynowana
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Oporne na korozję blacha stalowa ASTM A623 dla puszek napojów | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
Blacha stalowa ocynowana odporna na korozję,Blacha stalowa ocynowana ASTM A623,Blacha stalowa ocynowana 0 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odporna na korozję blacha stalowa ocynowana ASTM A623 do puszek na napoje |
| Materiał | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni | B (Jasne), R (Kamień), S (Srebrne) |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszki i puszki |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Kształt | Kwadratowy, prostokątny |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
- Odporność na korozję: Warstwa cyny chroni stal przed rdzą i reakcjami chemicznymi.
- Wytrzymałość i formowalność: Może być formowana w różne pojemniki bez utraty integralności strukturalnej.
- Ochrona barierowa: Zapobiega psuciu się żywności i napojów przez tlen i wilgoć.
- Możliwość recyklingu: W 100% nadaje się do recyklingu bez utraty jakości, wspierając działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Apel estetyczny: Błyszcząca powierzchnia pozwala na wysokiej jakości druk i branding.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub w kręgu |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Jasne, Lakierowane na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki na żywność, puszki na herbatę i inne pojemniki |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie w obsłudze posprzedażnej
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialną kontrolę jakości w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące w celu zapewnienia bezpiecznego transportu
- Zamówienia próbne realizowane w ciągu jednego tygodnia
- Próbki dostarczane zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Odporna na korozję blacha stalowa ocynowana ASTM A623 do puszek na napoje Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Odporna na korozję blacha stalowa ocynowana ASTM A623 do puszek na napoje Materiał SPCC, MR Wykończenie powierzchni B (Jasne), R (Kamień), S (Srebrne) Zastosowanie ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.