Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα Υψηλής Σκληρότητας για την Κατασκευή Δοχείων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα Υψηλής Σκληρότητας για την Κατασκευή Δοχείων | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Χρώμα:: | χρυσός, απλός |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Πλάκα ηλεκτρολυτικού κασσίτερου υψηλής σκληρότητας,ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο για την κατασκευή κονσέρβων,Ελικολυπτικό χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλή σκληρότητα ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για κατασκευή |
| Υλικό: | SPCC, κ. |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) |
| Χρήση: | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κασσίτερο κουτί κασσίτερου |
| Πάχος: | 0.15-0.50mm |
| Χρώμα: | Χρυσό, απλό |
| Πρότυπο: | Jis din astm gb en aisi |
| Σκληρότητα: | T1-T5, DR9, DR8 |
Το κασσίτερο είναι ένα λεπτό χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου που εφαρμόζεται είτε με εμβάπτιση σε τετηγμένο μέταλλο είτε με ηλεκτρολυτική εναπόθεση. Σχεδόν όλα τα κασσίτερο παράγονται τώρα από την τελευταία διαδικασία. Το κασσίτερο που κατασκευάζεται από αυτή τη διαδικασία είναι ουσιαστικά ένα σάντουιτς στο οποίο ο κεντρικός πυρήνας είναι ο χάλυβας.
Ανακυκλώσιμη:Το ίδιο το σίδερο μπορεί να έχει ένα χαρακτηριστικό που δεν έχουν άλλα υλικά συσκευασίας - μπορεί να προσροφηθεί από μαγνήτες, έτσι ώστε ο σίδηρος να μπορεί να διαχωριστεί από τα απόβλητα με μαγνητική δύναμη από μαγνητικό διαχωριστή. Η χρήση αυτού του χαρακτηριστικού μπορεί εύκολα να επιτύχει την επίδραση της ανακύκλωσης του 80% του σιδήρου σε απόβλητα. Η εφεύρεση της κάλυψης της προστασίας του περιβάλλοντος όχι μόνο καθιστά την χρήση των δοχείων σιδήρου ασφαλέστερων και υγιεινότερων, αλλά επίσης μειώνει αποτελεσματικά την ποσότητα των σκουπιδιών και έχει άμεσα και προφανή οφέλη για τις εργασίες ανακύκλωσης.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση ή πηνίο πελάτη |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Υλικό | Κύριε, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, φωτεινό, χρυσό λακαρισμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και οποιοδήποτε άλλο δοχείο |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλες εξαιρετικές εμπειρίες με υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελεγχθεί από το υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία με ασφάλεια
- Η δοκιμαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μία εβδομάδα
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλή σκληρότητα ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για κατασκευή Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος: Υψηλή σκληρότητα ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για κατασκευή Υλικό: SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας: B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) Χρήση: Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.