SPCC SD Λευκοσιδηρούχο Χάλυβα Επικαλυμμένο με Κασσίτερο 0.3mm - 1.0mm Λευκοσιδηρούχο Φύλλο για Βαθιά Ελκυσμό
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | SPCC-SD Λαμαρίνα από χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0.3mm-1.0mm για βαθιά έλξη | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
SPCC SD Λευκοσιδηρούχο Χάλυβα Επικαλυμμένο με Κασσίτερο,Λευκοσιδηρούχο Χάλυβα Επικαλυμμένο με Κασσίτερο 0.3mm,Λευκοσιδηρούχο φύλλο 1.0mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | SPCC-SD Λαμαρίνα από χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0.3mm-1.0mm για βαθιά έλξη |
| Υλικό | SPCC, MR |
| Φινίρισμα επιφάνειας | B(Λαμπερό) R(Πέτρα) S(Ασημί) |
| Χρήση | Μεταλλικές συσκευασίες, Κονσέρβες τροφίμων, Βαμμένα δοχεία, Δοχείο από κασσίτερο |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο, Ορθογώνιο Σχήμα |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
SPCC-SD Λαμαρίνα από χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0.3mm-1.0mm για βαθιά έλξη
Λευκοσίδηρος προσφέρει αρκετές μοναδικές ιδιότητες που το καθιστούν ένα προτιμώμενο υλικό για συσκευασία:
- Αντοχή στη διάβρωση: Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον υποκείμενο χάλυβα από τη σκουριά και τις χημικές αντιδράσεις.
- Αντοχή και Διαμορφωσιμότητα: Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει την δομική του ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού: Εμποδίζει το οξυγόνο και την υγρασία από το να χαλάσουν τα τρόφιμα και τα ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα: Ο λευκοσίδηρος είναι 100% ανακυκλώσιμος χωρίς να χάνει την ποιότητά του, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική εμφάνιση: Η γυαλιστερή του επιφάνεια επιτρέπει την υψηλής ποιότητας εκτύπωση και επωνυμία.
Αυτά τα πλεονεκτήματα καθιστούν τον λευκοσίδηρο απαραίτητο σε βιομηχανίες όπως τα τρόφιμα, τα καλλυντικά και τα χημικά.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση του πελάτη ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Επικάλυψη κασσίτερου | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Βάρος επικάλυψης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Λαμπερό, επιχρυσωμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, κονσέρβες τροφίμων, δοχεία τσαγιού και οποιαδήποτε άλλα δοχεία |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
(1) Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
(2) Μεγάλη εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
(3) Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
(4) Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
(5) Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
(6) Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
SPCC SD Λαμαρίνα από χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0.3mm - 1.0mm Λαμαρίνα από κασσίτερο για βαθιά έλξη Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος SPCC-SD Λαμαρίνα από χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0.3mm-1.0mm για βαθιά έλξη Υλικό SPCC, MR Φινίρισμα επιφάνειας B(Λαμπερό) R(Πέτρα) S(...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.