Hoge hardheid warm gedompelde tinplaat stempen kan het maken van tinplate staal
Productdetails
| Productnaam:: | Hoogharde blikstalen plaat voor stempelen & blikfabricage | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
warm gedompelde tinplaat stempelen,met een hoge hardheid,warm gedompeld tinplaat |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Hoge hardheid van tinplate staalplaat voor het stampen en kan maken |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking: | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| De vorm: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
Hoge hardheid van tinplate staalplaat voor het stampen en kan maken
Blokplatenheeft verschillende unieke eigenschappen die het een voorkeurmateriaal voor verpakkingen maken:
- Corrosiebestendigheid: De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid: Het kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Bescherming van de barrière: voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid: Tinplate is 100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, wat duurzaamheidsinspanningen ondersteunt.
- Esthetische aantrekkingskracht: Het glanzende oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
Deze voordelen maken tinplate onmisbaar in industrieën als voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
Hoge hardheid warm gedompelde tinplaat stempen kan het maken van tinplate staal Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam: Hoge hardheid van tinplate staalplaat voor het stampen en kan maken Materiaal: SPCC, MR Oppervlakte afwerking: B (helder) R (steen) S (zilver) Gebruik: Metalen ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.