0.2mm - 1.5mm Tin Coated Steel Sheet Food Packaging Prime Electrolytic Tinplate
Productdetails
| Productnaam:: | Vertind stalen plaat E2.8/2.8 DR8 voor drankverpakkingen | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
1.5mm tin coated steel sheet,food packaging prime electrolytic tinplate,tin coated steel sheet food packaging |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | Tin-gecoate stalen plaat E2.8/2.8 DR8 voor drankverpakking |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakteafwerking: | B (Bright) R (Stone) S (zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Dikte: | 0,15-0,50 mm |
| Vorm: | Vierkante, rechthoekige vorm |
| Standaard: | Jis din astm gb en aisi |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
BlikBiedt verschillende unieke eigenschappen die het een voorkeursmateriaal voor verpakking maken:
- Corrosieweerstand:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest- en chemische reacties.
- Kracht en vormbaarheid:Het kan in verschillende containers worden gevormd zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:Tijnplatform is 100% recyclebaar zonder kwaliteit te verliezen, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskracht:Het glanzende oppervlak zorgt voor printen en branding van hoge kwaliteit.
Deze voordelen maken blikjes onmisbaar in industrieën zoals voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/M2-8.4G/M2 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om een veilige verpakking te garanderen
- Proeforder kan in één week worden gedaan
- Er kunnen monsters worden verstrekt volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
Hoogwaardige tin-gecoate stalen plaat SPCC-SD voor voedselverpakking 0,2 mm-1,5 mm Productspecificaties Productnaam: Tin-gecoate stalen plaat E2.8/2.8 DR8 voor drankverpakking Materiaal: SPCC, MR Oppervlakteafwerking: B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik: Metalen verpakking, voedselblikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.