GI120 0.3mm - 3.0mm سیم پیچ فولاد آلوزینک مقاوم در خوردگی گالوالوم ورق ساده
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | کویل Galvalume با کیفیت بالا GI120 0.3-3.0mm مقاوم در برابر خوردگی | مواد پایه: | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
|---|---|---|---|
| ضخامت پوشش پشت: | 5-20μm | نوع پوشش: | 55 ٪ آلیاژ آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | درمان سطحی:: | روکش شده |
| استاندارد:: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS | عرض: | 600mm 1500mm |
| پوشش سطح: | صاف ، اسفنگ ، برجسته | درخواست: | ورق های بام ، لوازم خانگی خانگی |
| برجسته کردن |
GI120 0.3mm سیم پیچ فولادی آلوزینک,3طناب های فولادی آلوزینک,ورق ساده گالوالوم مقاوم به خوردگی,3.0mm Aluzinc Steel Coils,Corrosion Resistant galvalume plain sheet |
||
توضیحات محصول
| نام محصولات: | کویل گالوالوم با کیفیت بالا GI120 0.3-3.0mm مقاوم در برابر خوردگی |
|---|---|
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| ضخامت پوشش پشتی | 5-20 میکرومتر |
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش: | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| تصفیه سطح: | پوشش داده شده |
| استاندارد: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| عرض | 600mm – 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولکی، برجسته |
| کاربرد | ورق های سقف، لوازم خانگی برقی |
کویل گالوالوم با کیفیت بالا GI120 0.3-3.0mm مقاوم در برابر خوردگی
کویل فولادی گالوالوم یک محصول فولادی با عملکرد بالا است که با یک آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (55% Al-Zn) منحصر به فرد پوشش داده شده است که مقاومت در برابر خوردگی، بازتاب حرارت و دوام استثنایی را ارائه می دهد. این پوشش 2 تا 4 برابر محافظت بهتری نسبت به فولاد گالوانیزه سنتی ارائه می دهد و آن را برای محیط های خشن و استفاده طولانی مدت در فضای باز ایده آل می کند.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| وزن پوشش | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| عرض | 600mm - 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولکی، برجسته |
| تمپر | T1-T5 (نرم تا سخت) |
| پوشش های موجود | PE (پلی استر)، PVDF، SMP (برای مقاومت در برابر آب و هوا) |
پاسخ: گالوالوم دارای پوشش 55% Al-Zn است که مقاومت بهتری در برابر خوردگی ارائه می دهد، در حالی که فولاد گالوانیزه از 100% روی استفاده می کند.
پاسخ: بله! این محصول پوشش های از پیش رنگ شده (PPGI/PPGL) را برای افزایش دوام و گزینه های رنگی می پذیرد.
پاسخ: معمولاً 20-30 سال، بسته به محیط و ضخامت پوشش.
پاسخ: بله، اما به تکنیک های مناسب نیاز دارد (فیوم های روی-آلومینیوم نیاز به تهویه دارند).
نکات برجسته محصول
کویل های فولادی آلوزینک GI120 0.3mm - 3.0mm مقاوم در برابر خوردگی ورق ساده گالوالوم مشخصات محصول نام محصولات: کویل گالوالوم با کیفیت بالا GI120 0.3-3.0mm مقاوم در برابر خوردگی مواد پایه فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) ضخامت پوشش پشتی 5-20 میکرومتر نوع پوشش آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) خدم...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.