BA Surface AISI 304 SUS304 1.4301 Ανοξείδωτες ταινίες 0,5*80mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος: | BA Surface AISI 304 SUS304 1.4301 Ανοξείδωτες ταινίες 0,5*80mm | Πρότυπο: | Jis, Astm, As, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Βαθμός: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κ.λπ. | κατηγορία: | Austenitic, Ferritic, Martensitic, Duplex, Cold Rolled, Hot Rolled |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Βουρτσισμένο, καθρέφτη, αμμοβολή, ανάγλυφο, τιτάνιο, κλπ. | Μέθοδος συσκευασίας: | Αδιάβροχο χαρτί Fumigated ξύλινο ξύλινο κουτί, κλπ. |
| Επιφάνεια: | N0.1, n0.2, n0.3, n0.4, n0.5, n0.6, n0.7, n0.8, 2d, 2b, hl, ba, 6k, 8Κ κ.λπ. | ||
| Επισημαίνω |
Επιφάνεια BA Τρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα,Σπείρα ανοξείδωτου AISI 304,1.4301 ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής ποιότητας 201 303 316 Χονδρικό σπείρωμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Μέθοδος συσκευασίας | Υδατοασφαλές χαρτί, φουμιγμένη ξύλινη παλέτα, ξύλινο κουτί κλπ. |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |
Οι κυλίνδροι από ανοξείδωτο χάλυβα κατασκευάζονται είτε με θερμή κυλίνδρωση είτε με ψυχρή κυλίνδρωση, με πάχος που κυμαίνεται από 0,3-4 mm. Οι κυλίνδροι από ανοξείδωτο χάλυβα που σχηματίζονται με ψυχρή κυλίνδρωση παράγονται με περαιτέρω αραιώσεις του NO.1 φύλλο χάλυβα σε θερμοκρασία δωματίου, με αποτέλεσμα προϊόντα με ακριβές πάχος, ομαλές επιφάνειες και ανώτερες μηχανικές ιδιότητες.
Ο ψυχρός χαλύβδος προσφέρει εξαιρετική επεξεργασιμότητα μετά από επεξεργασίες ανάψυξης, απομάκρυνσης και ομαλισμού της επιφάνειας.Αυτά τα κορυφαία περιτυλίγματα από ανοξείδωτο χάλυβα είναι διαθέσιμα σε διάφορες προδιαγραφές για να ανταποκριθούν σε διάφορες βιομηχανικές απαιτήσεις.
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοκύλινδρο/πίνακα/πίνακα/στριπτό από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 0.1-3.0 mm (τροχιά), 3.0-50 mm (πίνακα) |
| Διάμετρο | 100-2000 χιλιοστά |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |
Συχνές ΕρωτήσειςΤα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ΒΑ Επιφάνεια AISI 304 SUS304 1.4301 Τάσεις από ανοξείδωτο χάλυβα Coil 0,5*80MM Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Υψηλής ποιότητας 201 303 316 Χονδρικό σπείρωμα από ανοξείδωτο χάλυβα Τύπος Δελτίο ΕΚ 6/2011. Αξία 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.