Piaskowanie blachy stalowej powlekanej 1500mm Pre Painted Galvalume Steel Utlenianie cewki ze stali galwanizowanej
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | AZ150 Prepateded Galvalume Cewka 0,6 mm niebieska dla dachów magazynowych | Materiał:: | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Klas:: | AZ40-AZ160 | Grubość:: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia:: | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach | Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Wnioski: | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe | Konstrukcja żywicy: | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość: | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie | Obsługa powierzchni: | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
| Podkreślić |
1500 mm Stalo Galvalume przedmalowane,Utlenianie stali galwanizowanej powlekanej,Blacha powlekana 1500mm Pre Painted Galvalume |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktów | AZ150 Prepateded Galvalume Cewka 0,6 mm niebieska dla dachów magazynowych |
| Tworzywo | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
| Oceny | AZ40-AZ160 |
| Grubość | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach |
| Usługa przetwarzania | Zginanie, spawanie, oddzielenie, cięcie, uderzenie |
| Zastosowania | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe |
| Konstrukcja żywicy | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie |
| Obróbka powierzchniowa | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
AZ150 Prepateded Galvalume Cewka 0,6 mm niebieska dla dachów magazynowych
Omówioną cewkę stalową Galvalumejest produktem stali powlekanej o wysokiej wydajności, który łączy odporność na korozjęGalvalume (55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% powłoki krzemowej)z wstępnie zastosowaną kolorową warstwą farby. Ta ochrona podwójnej warstwy sprawia, że jest idealny do dachowania, okładziny i zastosowań przemysłowych, w których trwałość i estetyka jest niezbędna.
.Przygotowanie procesuPolega na zastosowaniu starteru i powłoki nawierzchniowej (zazwyczaj poliestrowej, PVDF lub silikonowej poliestrowej) na podłoża galvalume przed wytwarzaniem. Zapewnia to jednolitą przyczepność powłoki, żywe kolory i zwiększoną odporność na pogodę. Stael Galvalume jest szeroko stosowany w konstrukcji, częściach motoryzacyjnych i urządzeniach ze względu na jej długowieczność, niską konserwację i elastyczność projektowania.
| Nazwa produktów | Zmocowana stalowa cewka ocynkowana |
|---|---|
| Tworzywo | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
| Termin płatności | 30% t/t jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchniowa | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Oceny | AZ40-AZ160 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0,18-2,0 mm |
| Szerokość | 800 ~ 1250 mm |
| Kolor | Cały kod RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Cewka lub żądanie klienta |
| Szczegóły pakowania | Wodoodporny papier+folia plastikowa+pakowanie żelaza+pakowanie lub na żądanie klientów. |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialny QC, który ubezpieczyła jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania, które utrzymują bezpieczne opakowanie
- Zamówienie próbne można wykonać za tydzień
- Próbki można dostarczyć jako Twoje wymagania
Najważniejsze cechy produktu
Piaskowe wybuchy 1500 mm wstępnie pomalowane stalowe utlenianie galvalume Cewka galvalume Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktów AZ150 Prepateded Galvalume Cewka 0,6 mm niebieska dla dachów magazynowych Tworzywo 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) Oceny AZ40-AZ160 Grubość 0...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.