0.5mm 1.0mm استین الکترولیتی ASTM بسته بندی مواد غذایی محکم استین فلز
جزئیات محصول
| نام محصول:: | صفحه قلع الکترولیتی ضخیم 1.0 میلی متر برای طبل های صنعتی | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
0.5 میلی متر قلع الکترولیتی,1.0mm قلع الکترولیتیک ASTM,ورق قلع,1.0mm electrolytic tin ASTM,tin sheet metal |
||
توضیحات محصول
| نام محصول | ورق قلع الکترولیتی 1.0 میلیمتری برای درامهای صنعتی |
| جنس | SPCC، MR |
| پایان سطح | B (روشن)، R (سنگی)، S (نقرهای) |
| کاربرد | بستهبندی فلزی، قوطیهای مواد غذایی، قوطیهای رنگشده، جعبه قلع |
| ضخامت | 0.15-0.50 میلیمتر |
| شکل | مربع، مستطیل |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5، DR9، DR8 |
ورق قلع الکترولیتی 1.0 میلیمتری برای درامهای صنعتی
ورق قلع چندین ویژگی منحصر به فرد ارائه میدهد که آن را به یک ماده ترجیحی برای بستهبندی تبدیل میکند:
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه قلع از فولاد زیرین در برابر زنگزدگی و واکنشهای شیمیایی محافظت میکند.
- استحکام و شکلپذیری:میتوان آن را به اشکال مختلفی از ظروف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری درآورد.
- محافظت از مانع:از فاسد شدن مواد غذایی و نوشیدنیها توسط اکسیژن و رطوبت جلوگیری میکند.
- قابلیت بازیافت:ورق قلع 100٪ قابل بازیافت است بدون از دست دادن کیفیت، که از تلاشهای پایداری پشتیبانی میکند.
- جذابیت زیباییشناختی:سطح براق آن امکان چاپ و برندسازی با کیفیت بالا را فراهم میکند.
این مزایا ورق قلع را در صنایعی مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی ضروری میسازد.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، روشن، لاکزده طلایی |
| کاربرد | قوطیهای مواد شیمیایی، قوطیهای مواد غذایی، قوطیهای چای و هر قوطی دیگری |
| بستهبندی | بسته صادراتی استاندارد |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی میشود که کیفیت هر محصول را تضمین میکند
- تیمهای بستهبندی حرفهای که هر بستهبندی را ایمن نگه میدارند
- سفارش آزمایشی را میتوان در یک هفته انجام داد
- نمونهها را میتوان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
ورق قلع الکترولیتی 0.5 میلیمتر 1.0 میلیمتر ASTM ورق فلزی بستهبندی مواد غذایی محکم مشخصات محصول نام محصول ورق قلع الکترولیتی 1.0 میلیمتری برای درامهای صنعتی جنس SPCC، MR پایان سطح B (روشن)، R (سنگی)، S (نقرهای) کاربرد بستهبندی فلزی، قوطیهای مواد غذایی، قوطیهای رنگشده، جعبه قلع ضخامت 0.15-0...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.